Πίνακας Κατάταξης Υποψηφίων Επιστημονικών και Εργαστηριακών Συνεργατών 2018-2019

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΕΡΓΑΣΤ. ΕΡΔΙΠ ΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑ  ΑΚ. ΕΤΟΥΣ 2018-2019
ΛΗΞΟΥΡΙ, 05/09/2018
ΑΡ. ΠΡ.
ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΚΟΥΣΤΙΚΗ (Θ+Ε) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3
ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ(Θ) ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ (ΦΡ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΛΓΟΡΙΘΜΟΙ ΣΤΟΝ ΉΧΟ (Θ) ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Θ+Ε) ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2
ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3
ΔΙΚΑΙΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ (Θ) ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ 2
ΜΠΑΧΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
ΠΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ
ΣΜΑΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3
ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (Θ+Ε) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5
ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΣΤΑΜΩ 2
ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗ ΕΡΑΤΩ 3
ΣΜΑΪΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΛΑΪΚΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ (Θ) ΠΕΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΗΜΕΙΟΓΡΑΦΙΑ (ΦΡ) ΛΥΚΟΥΡΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3
ΠΕΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1
ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (Θ+Ε) ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΣΤΑΜΩ 3
ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ
ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗ ΕΡΑΤΩ 4
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΗΧΟΥ Κ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (Θ) ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
ΚΙΟΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3
ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4
ΗΛΕΚΤΡΟΑΚΟΥΣΤΙΚΗ (Θ) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (Θ+Ε) ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΗΧΟΥ (Θ + Ε) ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
ΚΙΟΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3
ΗΧΗΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ (Θ+Ε) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3
ΚΙΟΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1
ΘΕΩΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Ι (Θ+Ε) ΛΥΚΟΥΡΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2
ΜΑΡΤΣΕΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΖΩΙΤΣΑ 3
ΠΕΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1
ΘΕΩΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΙΙ (Θ+Ε) ΛΥΚΟΥΡΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2
ΜΑΡΤΣΕΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΖΩΙΤΣΑ 3
ΠΕΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (Θ) ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ (Θ) ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΣΤΑΜΩ 2
ΛΥΚΟΥΡΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4
ΣΜΑΪΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3
ΦΑΡΑΚΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1
ΜΕΤΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ MASTERING (Θ+Ε) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2
ΜΙΞΗ ΗΧΟΥ (Θ+Ε) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1
MIDI (Θ+Ε) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5
ΚΙΟΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1
ΣΜΑΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4
ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ (Θ+Ε) ΛΥΚΟΥΡΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3
ΜΑΡΤΣΕΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΖΩΙΤΣΑ 4
ΠΕΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1
ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2
ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΙΑ ΘΕΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ (Θ+Ε) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5
ΛΥΚΟΥΡΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3
ΠΕΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 2
ΣΜΑΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4
ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (Θ) ΣΜΑΪΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
ΟΡΓΑΝΟΛΟΓΙΑ Ι (Θ) ΛΥΚΟΥΡΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2
ΠΕΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1
ΟΡΓΑΝΟΛΟΓΙΑ ΙΙ (Θ) ΛΥΚΟΥΡΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2
ΠΕΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (Θ) ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2
ΠΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3
ΤΑΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1
ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Θ) ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗ ΕΡΑΤΩ 2
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
ΣΜΑΪΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3
ΠΟΛΥΜΕΣΑ (Θ+Ε) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5
ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΣΤΑΜΩ 2
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗ ΕΡΑΤΩ 3
ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4
ΠΡΟΗΓΜΕΝΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗΣ  (Θ+Ε) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3
ΚΙΟΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1
ΡΑΔΙΟΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ (Θ+Ε) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3
ΚΙΟΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2
ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΩΝ (Θ) ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΣΤΑΜΩ 2
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (Θ) ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1
ΠΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ
ΣΜΑΪΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΧΩΡΩΝ – ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ (Θ+Ε) ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΧΩΡΩΝ ΜΕ Η/Υ (Θ+Ε) ΚΙΟΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΑΠΌ ΑΝΙΣΟΤΡΟΠΑ ΥΛΙΚΑ (Θ + Ε) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
ΣΚΛΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΑΠΌ ΙΣΟΤΡΟΠΑ ΥΛΙΚΑ (Θ + Ε) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
ΣΚΛΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΜΕ Η/Υ (Θ+Ε) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
ΣΚΛΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗΣ (Θ+Ε) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΚΙΟΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ ΥΛΙΚΩΝ (Θ+Ε) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
ΦΥΣΙΚΗ – ΜΗΧΑΝΙΚΗ (Θ+Ε) ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
ΧΡΗΣΗ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΥ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ (ΦΡ) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ
ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΣΤΑΜΩ 2
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗ ΕΡΑΤΩ 3
ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΉΧΟΥ (Θ+Ε) ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗ ΕΡΑΤΩ 3
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΗΜΑΤΟΣ (Θ+Ε) ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
ΨΗΦΙΑΚΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΉΧΟΥ (Θ+Ε) ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΨΥΧΟΑΚΟΥΣΤΙΚΗ (Θ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΕΛΟΣ ΜΕΛΟΣ
ΔΡ. ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΡ. ΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΝΑΣ